O nas - JOHN BURG

JOHN BURG

Kilka słów o nas

Pod marką JOHN BURG kryje się restauracja, która serwuje znakomite jakościowo burgery i steki z certyfikowanej wołowiny Black Angus. JOHN BURG to soczyste mięso, pyszna, wypiekana na miejscu bułka oraz znakomite dodatki. Do tego pasja i odwaga w łączeniu niebanalnych składników.

JOHN BURG to też styl życia i wartości, którym hołdujemy. Składa się na to rodzaj i jakość składników, z których przygotowujemy nasz BRGR-y.

Filozofia JOHN BURG to również podejście do gościa. Nie lubimy sztywnej formy, chcemy by każdy czuł się u nas swobodnie.

JOHN BURG czerpie wartości z Nowej Zelandii – krainy czystych łąk, pięknych widoków, wolności i serdecznych ludzi. Nowa Zelandia to też męski świat, stamtąd pochodzą Maorysi i drużyna twardzieli All Blacks.
JOHN BURG QUALITY CERTIFICATE
Black Angus to klasyka gatunku. W JOHN BURG jakość to nasza domena, dlatego nasze steaki przygotowywane są z certyfikowanej wołowiny Black Angus. Grillujemy je na żeliwnych rusztach bez dodatku tłuszczu. Nasz Szef Kuchni osobiście podpisuje certyfikaty jakości i przygotowuje dla Ciebie steak wedle Twojego życzenia!


OPEN FORMULA
Open Formuła to wyjątkowa oferta JOHN BURG, która pozwala Ci samemu decydować o wyborze dodatków obiadowych; jakie chcesz, ile chcesz i ile razy chcesz. Zamów u kelnera danie w Open Formula i korzystaj z naszego baru z ciepłymi i zimnymi dodatkami – do woli.
Pst – wiesz, że na kawę i herbatę też mamy Open Formule?


SYSTEM OBSŁUGI
W JOHN BURG nie musisz czekać na obsługę, aby uregulować rachunek – wystarczy, że na koniec podejdziesz do kasy i wskażesz numer stolika. Zasady zasadami, ale jeśli masz specjalne życzenia to śmiało powiedz nam o tym, a jeśli masz wątpliwości pytaj.

Zobacz nasze pełne menu